Servo Metal Paslanmaz Cam Aksesuarları
Servo Metal Paslanmaz Cam Aksesuarları

SERVOMETAL KURUMSAL

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme gösteren firmamız özellikle yapı sektöründe son yıllarda gözde olan transparan (planer) cephe, Korkuluk ve saçaklarda kullanılan tüm ürünlerin projelendirmesini uzman mimar ve mühendis kadrosuyla, tecrübeli üretim ekibiyle kusursuz ve zamanında üretim yapmaktayız. ve her türlü metal ürünü esnek üretim bandı sayesinde üreterek yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur.

Cnc, Polisaj, satine, ve kaynak işçiliği gibi kaliteyi belirleyen faktörleri bünyesinde çözerek özel imalat ve dekoratif ürünlerde üretebilen Servo metal uygun fiyat politikasını oluşturabilmiş ve her türlü metal ürünü esnek üretim bandı sayesinde üreterek yurtiçi ve yurtiçidışı müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur.

VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla kaliteden ödün vermeden en uygun ve en iyi ürünü sunmak. Değer verdiğimiz sadık Servo Metal müşterileri yaratarak Türkiyenin en saygın, en güvenilir metal üreticisi olmak; uluslararası metal ticaretinde güçlü bir oyuncu olmak.

ARGE VE TASARIM

Servo Metal sürekli gelişim prensibini ilke edinerek kendini günceller ve sektörde ihtiyaç duyulan ve duyulabilecek olan ürünlerin tasarımını ve üretimini gerçekleştirir. Tüm projeler bilgisayar programlarıyla 2d3d modellemesi yapıldıktan sonra, statik analizler sonucu çıkan değerler neticesinde projelendirilip üretimi gerçekleştirilir.